Hakkımızda

 

İlk yıllarında sadece perakende sektöründe faaliyet sürdüren Nişancı Tarım ve Hayvancılık Makinaları  1990 yılında Amasya’da kurulmuş. 1997 yılında büyük bir atılım yaparak sektörün öncü firmaları arasında boy göstermiş ve toptan satış yapmaya da başlamış. Aynı yıllarda Nişancı Tarım adı altında kendi markasını oluşturmuş  ve üretim yapmaya başlamıştır. 

Gelişen e-ticaret sektöründe de 2005 yılından itibaren www.tarimmakinasi.com elliden fazla seçkin marka ile faaliyet göstermeye başlamıştır.

Tüm Türkiye il ve ilçelerine ve Yurt dışına Tarım Makinaları, Orman ve Bahçe Aletleri, Hayvancılık Ekipmanları, El Aletleri, Mutfak Ekipmanları, Jeneratör ve Benzinli ve Dizel Motor satışı yapmaktadır.

Her geçen gün genişleyen ürün çeşitliliği ile sürekli büyüyen www.tarimmakinasi.com  satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini de vazgeçilmezleri arasına katarak sektörün lider ve ilk akla gelen firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Tüm Müşterilerimize  koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda 100 TL üzeri ücretsiz kargo, tüm kredi kartlarına 9 taksit imkânları ve stoktan hızlı gönderim imkanı sunuyoruz.  www.tarimmakinasi.com ’dan kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri en uygun fiyatlarla Türkiye’nin her yerine güvenle sipariş verebilirsiniz.

NİŞANCI MAKİNA
 NİŞANCI TARIM VE HAYVANCILIK MAKİNALARI İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ.

Ticaret Sicil No: 9078
Son Resmi Gazete No: 18-06-2016 Sayı: 9078

Nace Kodu: 466102 Tarım Ve Ormancılık

Mersis No: 0631073505200013